ÖVRIGT / Speglar / Spegel 10212026
*
nr 1021 2026
Spegel
Nutida, höjd: 81 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
Sista tid för bud online:
måndag 29 februari 2016
kl 20:40:23
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
23/2 17:50:14
1
500 kr
27/2 13:22:25
2
200 kr
27/2 13:22:25
1
250 kr (Budbetjänt)
27/2 13:22:50
2
300 kr
27/2 13:22:50
1
350 kr (Budbetjänt)
27/2 13:23:11
2
400 kr
27/2 13:23:11
1
450 kr (Budbetjänt)
27/2 18:38:45
2
500 kr
27/2 18:38:45
1
500 kr (Budbetjänt)
27/2 18:41:19
2
600 kr
29/2 12:24:28
2
600 kr
29/2 19:24:49
3
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå.
Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: nutida spegel speglar
-
8026 Spegellampett
"Regnaholm", IKEAs 1700-talsserie, 1990-tal. Förgy..//
Auktionen avslutas
om en vecka
27 maj kl 19:53
-
9088 Spegellampett
"Regnaholm", IKEAs 1700-talsserie, 1990-tal. Förgy..//
Auktionen avslutas
om en vecka
27 maj kl 20:54
-
8025 Spegellampett
"Regnaholm", IKEAs 1700-talsserie, 1990-tal. Förgy..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
27 maj kl 19:51
*
Spegel
Läs om budbetjänten
nr 1021 2026
Spegel
Nutida, höjd: 81 cm
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 700 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 29 februari 2016 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
23/2 17:50:14 | 1 | 500 kr |
27/2 13:22:25 | 2 | 200 kr |
27/2 13:22:25 | 1 | 250 kr (Budbetjänt) |
27/2 13:22:50 | 2 | 300 kr |
27/2 13:22:50 | 1 | 350 kr (Budbetjänt) |
27/2 13:23:11 | 2 | 400 kr |
27/2 13:23:11 | 1 | 450 kr (Budbetjänt) |
27/2 18:38:45 | 2 | 500 kr |
27/2 18:38:45 | 1 | 500 kr (Budbetjänt) |
27/2 18:41:19 | 2 | 600 kr |
29/2 12:24:28 | 2 | 600 kr |
29/2 19:24:49 | 3 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: nutida spegel speglar
-
8026 Spegellampett
"Regnaholm", IKEAs 1700-talsserie, 1990-tal. Förgy..//
Auktionen avslutas
om en vecka
27 maj kl 19:53 -
9088 Spegellampett
"Regnaholm", IKEAs 1700-talsserie, 1990-tal. Förgy..//
Auktionen avslutas
om en vecka
27 maj kl 20:54 -
8025 Spegellampett
"Regnaholm", IKEAs 1700-talsserie, 1990-tal. Förgy..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
27 maj kl 19:51